Termálne kúpalisko THERMAL CORVINUS Veľký Meder

Kúpalisko THERMAL CORVINUS sa nachádza v príjemnom prostredí 80 hektárového lesoparku. V prevádzke je 365 dní v roku. Návštevníkov tu čaká 9 bazénov, z toho 3 vonkajšie (detský, plavecký, taliansky), 4 vnútorné bazény a 2 polokryté s teplotou termálnej vody 26 – 38 stupňov Celzia a celkovo 5 tobogánov. Pre športu chtivých hostí sú k dispozícii volejbalové a nohejbalové ihrisko a lanový park Tarzania.

Deti sa môžu vyšantiť na 2 obrovských detských vonkajších ihriskách a celoročnom interiérovom ihrisku vo vstupnej hale. Ponúkame aj rôzne wellness služby, ako sú saunacentrum (fínska, bylinková, parná a infra sauna), jakuzzi, soľná jaskyňa, masáže, termoakupresúrna masáž CERAGEM, magnetoterapia BEMER, biosolárium, morský kúpeľ, kozmetika a rôzne iné skrášľovacie procedúry. A samozrejme sa tu nachádzajú aj reštaurácie, bufety a bary. 

Lanový park TARZANIA - najdlhšia lezecká dráha na Slovensku sa nachádza v korunách stromov v  lesoparku pri termálnom kúpalisku.    Až 650 metrov prekážok pozostávajúcich z troch  trás je určená všetkým tým, ktorí si chcú užiť patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok. Dospelí môžu  otestovať svoju vytrvalosť a zdatnosť na modrej (450 m) a červenej (568 m) trase 7 m nad zemou, kým  deti  vo výške 1 m nad zemou  na zelenej trase, ktorá meria 77,60 metrov.

Interaktívne vodné ihrisko - deti sa môžu zabaviť v rodinnom zábavnom  bazéne s interaktívnym vodným ihriskom, vodnou vežou, vodopádmi, sprchami, vedrom s objemom 500 l, vodnými clonami, delami a šmýkačkami, ktoré ponúkajú deťom nezabudnuteľné chvíle, veselé zážitky  a  maximálnu zábavu pre celú rodinu. Srdečne  Vás pozývame aj do baru pri "Vodnej veži", kde Vás očakáva široký sortiment nápojov a občerstvení.

 

O nás

Výbava a podmienky

V celom areáli je wifi pripojenie, parkovisko v areáli na max. 6 áut, bazén s lehátkami v cene, hojdačky, dva altánky, pieskovisko pre deti s hračkami

Možnosť domáce zviera, príchod po 14:00 hod., odchod do 9:00 hod., záloha za rezerváciu 30 eur / apartmán.

Celoročné ubytovanie, tiché prostredie, bazén v okrasnej záhrade, pre rodiny s deťmi, pre páry a pod.

 

Termálne kúpalisko

Kúpalisko THERMAL CORVINUS sa nachádza v príjemnom prostredí 80 hektárového lesoparku. V prevádzke je 365 dní v roku. Návštevníkov tu čaká 9 bazénov ...

Čítať viac

Cykloturistika

Trasa: Veľký Meder - Okoč zmrzlináreň (4,7 km) - Topoľníky (10,1 km) - mlyn v Dunajskom Klátove (13,2 km) - areál lodného mlyna v Jahodnej (3 km) - lodný mlyn v Tomášikove (4,4 km) - Veľký Meder (31,9 km)

Čítať viac